دارو گیاهی جاویدان ، در جهت تکریم مشتریان و کمک به درمان مشکلات بیماران از طریق گیاهان دارویی ، دانش طب سنتی ، عنبیه شناسی و عنبیه سنجی در خدمت شما عزیزان می باشد . همراهان گرامی می توانند از طریق واتساپ پیغام ارسال کرده و مشکلات خود را با ما در میان بگذارند تا متخصصین دارو گیاهی ما ، بهترین گزینه ها را در اختیارشان بگذارند .

همچنین از طریق همین شماره ، شما عزیزان می توانید ، با تعیین وقت قبلی ، مورد معاینه عنبیه شناسی قرار گرفته ، یک چکاپ کلی از وضعیت بدنی خود داشته باشد و در صورت مشاهده مشکل داروهای گیاهی در اختیارتان بگذاریم تا به طور کامل درمان شوید.

دارو گیاهی  جاویدان ، در جهت تکریم  مشتریان  و کمک به درمان مشکلات بیماران از طریق گیاهان دارویی ،  دانش طب سنتی ، عنبیه شناسی و عنبیه سنجی در خدمت شما عزیزان می باشد . همراهان گرامی می توانند از طریق واتساپ  پیغام ارسال کرده  و مشکلات خود را با ما در میان بگذارند تا متخصصین دارو گیاهی ما ، بهترین گزینه ها را در اختیارشان بگذارند .
دارو گیاهی ارومیه
تفاوت طب غربی با طب گیاهی

بر خلاف طب غربی که یک دارو برای همه افراد تجویز می شود ، در طب سنتی و دارو گیاهی ، یک فرآورده گیاهی ، یا گیاه دارویی به هر فردی تجویز نمی گردد و بر حسب گروه خونی ، مزاج و شرایط هر فرد ، فرآورده گیاهی در اختیار فرد قرار می گیرد .

اسانس و دارو های شیمیایی موثر در درمان یک بیماری از طبیعت و گیاهان استخراج می شود و فرق داروهای شیمیایی با فرآورده های گیاهی در این است که ماده موثره ای که از گیاهان به عنوان دارو استخراج شده است ، می تواند بیماری را درمان کند ولی عوارضی هم در پی دارد . ولی معجزه طبیعت به این صورت است که وقتی یک گیاه ، با همان ماده موثره در جهت درمان بیماری مشابه به کار می رود ، مواد دیگری هم در آن وجود دارد که علاوه برافزایش تاثیر ماده موثره جهت درمان بیماری ، عوارض آن را از بین برده و فرد را مستعد عارضه دیگری نمی نماید .

دو مقاله درمورد این موضوع را که توسط دکتر سورمقی و همکاران نوشته شده است را می توانید در لینک زیر ببینید:

بررسی تاثیر دارو های طب سنتی و طب نوین

علل نگرش دوباره جهان به داروهای گیاهی

محل موسسه : ارومیه ، خیابان مدرس ، روبروی فروشگاه مرکزی رفاه

شماره تماس و واتس آپ موسسه:۰۹۰۵۱۱۶۲۹۸۵ اینستاگرام:salamatmazaj

تلگرام: yh-javidan